Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 25 червня 2013 р.

25.06.2013р. Б. / Президента і депутатів Молдови відлучили від Церкви

Молдова
 
Молдавська Православна Церква наклала мале відлучення на депутатів молдавського парламенту і політиків, які брали участь у розробці та прийнятті «Закону про недискримінацію», що передбачає легалізацію гомосексуалізму та одностатевих «шлюбів» в Молдові.
 
Серед відлучених головні ініціатори ухвалення закону - депутати Влад Філат, Маріан Лупу, Влад Плахотнюк, міністр юстиції Олег Єфрим і президент Микола Тімофті. 

Як особливо підкреслюють в Молдавсько-Кишеневській митрополії, мале відлучення це не анафема і передбачає заборону тільки на основні церковні таїнства – сповідь і причащання. Це рішення Митрополія прийняла з надією, що керівництво країни анулює скандальний закон. У разі, якщо таке попередження не подіє, послідує Велике відлучення. У цьому випадку, політикам взагалі заборонять наближатися до церкви. 

Також, православна Митрополія Молдови готується підняти народні маси на випадок, якщо влада не одумається. Перший крок - це хресна хода, яка буде проведено навколо Кишинева і всієї Молдови, включаючи Придністров`я. Другим кроком стане всенародний референдум, на якому населення самостійно проголосує чи потрібен країні закон про геїв та лесбійок. 

За матеріалами: УНІАН-Релігії

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар