Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 25 червня 2013 р.

25.06.2013р. Б. / Католицька Церква Німеччини гостро скритикувала документ євангелістівЄпископи дуже стурбовані тим, як в офіційному документі Ради Євангельських Церков дійшло до релятивізації подружжя, що живе у вірності протягом багатьох років.

Представник німецького єпископату, керівник комісії в справах родини єпископ Лімбурга Франц-Петер Тебарц-ван Ельст зазначив, що в основі тексту лежить «дуже одностороннє поняття справедливості». На його думку, воно дуже формальне, стосується суспільної етики, але не бере до уваги особистої етики.

«Родина полягає у чомусь більше, ніж просто на розподілі обов’язків» - підкреслив єпископ.

Нагадаємо, що 19 червня у Берліні представили обширний документ Євангельської Церкви в Німеччині, який пропонує розширити поняття сім’ї також на гомосексуальні зв’язки. Цим останнім Церква не повинна відмовляти у благословенні – йдеться в документі німецьких протестантів. Вони також визнають, що шлюб є дійсно хорошим Божим даром, але він не є єдиною формою життя.

За матеріалами: wiara.pl

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар