Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 18 червня 2013 р.

18.06.2013р. Б. / Вандали пошкодили Хрест на Золочівщині


Біля військового цвинтаря, що знаходиться між селами Ясенівці та Червоне є Хрест, який встановили 22 липня 2012 року в пам’ять усіх вояків, які загинули в липні 1944 року під час прориву з оточення Бродівського котла. Цей Хрест виготовлений з металевих елементів зброї та військового спорядження.

Як повідомив «Золочів.нет»  керуючий пошукової групи товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» у Золочівському районі – Ігор Кузьма, нещодавно було вчинено невідомими особами акт вандалізму над Хрестом. Зокрема було вкрадено близько 20 металевих частин з Хреста.

Невже є такі жадібні люди до куска поржавілого металу, що нищать пам’ятку про полеглих в бою наших дідів та прадідів та не мають нічого святого…Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар