Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 5 липня 2012 р.

05.07.2012р. Б. / Відповіддю на секуляризацію є теоцентризм, – Архиєпископ Мюллер

– Я тут, щоб допомогти Папі в цей важкий час, – сказав Архиєпископ Герхард Людвіг Мюллер, розпочинаючи свою місію у Ватикані. Новий префект Конгрегації віровчення поділився першими враженнями про нове призначення. Він розповів, що прибуття до Риму для нього не настільки великий культурний шок, як це було у випадку Кароля Войтили.
 
«Німечина не така далека країна, як Польща, якщо посилатися на відомий вислів Івана Павла II. Регенсбург заснував імператор Марк Аврелій. Там дотепер зберігся римський характер. Крім того, наша культура має італійські домішки, і, перш за все, збудована на фундаменті віри Церкви. Тепер я мушу вивчати італійську мову, яка є мовою спілкування в Римській курії. Завдання префекта Конгрегації Доктрини Віри зрозумілі. Він має сприяти учительству Папи, який є вчителем Вселенської Церкви. Ми живемо в нелегкі часи. Кожен з нас страждає в результаті секуляризації. Тому ми не можемо забувати про вертикальний вимір, щоб основну увагу в нашому житті звертати на Бога, нашого Творця, Господа і друга. Мені залежить на тому, щоб створити добру родинну атмосферу тут, в Римській курії, в Римі, у Церкві та в усьому сучасному світі», – розповів новий префект Конгрегації Доктрини Віри.

За матеріалами radiovaticana.org

Джерело:  Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар