Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 30 липня 2012 р.

30.07.2012р. Б. / «Чудо крові» св. Пантелеймона збирає людейУ літургійний спомин святого Пантелеймона сотні людей відвідало монастир Боговтілення в Мадриді, щоб побачити надзвичайне явище, так зване чудо крові: застигла кров мученика, що зберігається в спеціальній ампулі, цього дня «оживає», приймаючи рідкий стан. 
 
27 липня ампула з кров'ю мученика виставляється на вівтар. Процес її трансформації в рідкий стан можна спостерігати безпосередньо на спеціально підготовлених екранах. Час від часу священик дає вірним цілувати реліквію святого Пантелеймона. Кров залишається у рідкому стані іноді впродовж декількох днів. За переданням, «чудо крові» не відбулося лише двічі: коли розпочалася Перша світова війна та на початку громадянської війни в Іспанії у 1936 році. 

«Чудо крові» святого Пантелеймона – це день молитовного чування. Люди гаряче моляться, приступають до сповіді та причастя. 

Святий Пантелеймон родом з Нікомидії, прийняв мученицьку смерть за наказом імператора Максиміана в 305 році. Завдяки зусиллям батька Пантелеймон став лікарем. Після свого навернення у християнство зціляв хворих, вимовляючи ім'я Ісуса. Він дбав не лише про зцілення тіла, а й душі хворого. Слава Пантелеймона, до якого звідусюди линули натовпи, викликала заздрість у язичницьких лікарів, які звинуватили його перед імператором Максиміаном у приналежності до християн. Після довгих тортур він був обезголовлений 27 липня. Пантелеймон є покровителем лікарів, медсестер та одиноких людей. 

Слава святого Пантелеймона поширилася на Піренейському півострові у XVII столітті. У 1611 році Альдонза, донька віце-короля Неаполя Яна де Зуніга, друга настоятелька монастиря Утіловлення в Мадриді, привезла ампулу з кров'ю до Іспанії разом із фрагментом кістки мученика. Чисельні зцілення і чудо крові святого спричинили проведення досліджень вмісту ампули вже у вісімнадцятому столітті. Дослідження лікарів і фахівців показали, що рідина має властивості людської крові. 

За матеріалами: Католицький Оглядач

Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар