Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 9 липня 2012 р.

09.07.2012р. Б. / Мати Бреда Пітта закликає не голосувати за Обаму

Не голосувати на президентських виборах за Барака Обаму з огляду на його підтримку абортів та гомосексуальних зв’язків закликала християн Джейн Пітт, матір відомого голлівудського актора Бреда Пітта.
 
В листі до місцевої газети «Springfield News-Leader» штату Міссурі жінка написала, що кожен християнин, який не підтримує кандидата від республіканців до Білого Дому, Мітта, Ромні, насправді тим самим підтримує Барака Гуссейна Обаму – «людину, яка ліквідувала урочисті святкування з нагоди Національного дня молитви». 

Джейн Пітт також вважає, що сповідники Христа у цьому разі мають голосувати за Ромні, хоч він і мормон. «Кожен християнин, який голосуватиме, має провести багато часу на молитві, перш ніж відмовить у підтримці людині таких високих моральних принципів, досвідченому в бізнесі, противникові абортів та сповідникові християнського погляду на гомосексуалізм, тільки через те, що він мормон», – підкреслює мама відомого актора. 

Лист викликав сум’яття в голлівудському середовищі, де переважають ліберальні та ліві погляди. До типових представників такого світу належить і сам Бред Пітт, який разом з Анджеліною Джолі кілька років тому заявив, що вони не візьмуть шлюбу, доки гомосексуальні зв’язки не будуть легалізовані. В розмові з «Hollywood Reporter» кілька місяців тому він із гордістю визнавав, що є прихильником Обами. 

За матеріалами: Gość Niedzielny 

Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар