Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 18 липня 2012 р.

18.07.2012р. Б. / Ченстоховська ікона 25 липня прибуде до Києва

 
Центральними вулицями Києва з колоною автомобілів 25 липня проїде ікона Матері Божої «Ченстоховської». Автопробіг буде присвячений захисту людського життя, сім’ї та збереження сімейних цінностей. 
 
Хресну ходу у Києві благословив Предстоятель УПЦ Володимир. 

Автопробіг у Києві та інших містах України є етапом міжнародної акції під назвою «Від океану до океану!» Зараз Ченстоховська ікона мандрує великими містами Росії. 21 червня в м. Красноярську образ на катері плив по Єнісею під спів акафісту. 

23-26 липня ікона Матері Божої Ченстоховської перебуватиме в Україні. Автопробіг відбудеться 25 липня о 15-00 та пройде за маршрутом: проспект Перемоги (ст. М.Житомирська), бул. Т.Шевченка, вул.Хрещатик, Набережне шоссе, бул.Дружби народів, пр. 40-річчя Жовтня, ВДНХ (кінцевий пункт).

Довідка

У січні 2012 р. в каплиці Чудотворного Образу на Ясній Горі в Ченстохові відбулося урочисте освячення копії ікони. Ікону подарували Російській Православній Церкві і вона одразу вирушила на схід. Згідно з домовленностями розпочалося паломництво ікони Матері Божої Ченстоховської від Далекого Сходу ( Владивосток) до атлантичного узбережжя Португалії (Фатіми) на захист цивілізації життя. 

За матеріалами: РІСУ

Джерело:    КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар