Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 21 листопада 2014 р.

21.11.2014р. Б. / «Ваше свідчення – важливе, бо воно не на словах», - священик до учасників АТО (+video)

Працівники Тернопільського відділення ДАІ, які нещодавно повернулися із зони АТО, сьогодні, 20 листопада, вдруге відвідали управління Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Учасники військових дій зустрілися із о. Віталієм Козаком, щоб подякувати за постійну молитовну підтримку та отримати благословення.

«Ваше свідчення – важливе, бо воно не на словах і пов’язано із конкретним ділом – вашим перебуванням у тих небезпечних місцях, які несуть загрозу життю, - зазначив о. Віталій Козак, декан Тернопільський. - Очевидно, що це все робиться не просто так, а заради вищої цілі - заради миру, заради спокою, благополуччя наших родин, майбутнього нашої держави, а найголовніше – заради майбутнього наших дітей».

Священик передав вітання від митрополита Василія Семенюка, запевнив, що усі люди моляться за них та цінують їхній подвиг, кожному вручив пам’ятні грамоти, вервиці та аудіо-диски із духовними роздумами.

Немає коментарів:

Дописати коментар