Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 14 травня 2014 р.

14.05.2014р. Б. / Блаженніший Любомир радить обирати кандидата на посаду Президента України за принципипом «трьох "п"»

Блаженніший Любомир радить обирати кандидата на посаду Президента України за принципипом «трьох Голосує той, хто переконаний, що його голос є важливим і це його справжній вибір. Стосовно тих, які не йдуть на голосування, то тут потрібно розуміти причину такої позиції. Якщо йдеться про позицію на кшталт: "Мені не хочеться" або ж "Мені все одно", – тоді можна говорити навіть про гріховність такого вчинку.

Таке переконання висловив Блаженніший Любомир (Гузар), Архиєпископ-емерит УГКЦ, в інтерв’ю для «Католицького вісника», чергове число якого вийшло друком у ці дні.

Блаженніший Любомир пояснює, що таку нехіть можна зрозуміти, «бо у нас в минулі роки під час виборів було багато негативного».

«Ще однією причиною нехоті йти голосувати може бути усвідомлення, що певні кандидати не мають належних професійних якостей для такої відповідальної посади», − каже він.

Щоб обрати гідного кандидата на посаду Президента України Блаженніший Любомир вважає, що необхідно насамперед дослідити його минуле. А саме те, що він зробив для своєї держави.

Інший критерій це те наскільки він готовий пояснити свої кроки та рішення перед виборцями. «Я хочу бачити конкретного кандидата з певними власними моральними та професійними якостями. Мені важлива, в першу чергу, його особистість. Більше того, я би хотів, безпосередньо, від нього почути, як він пояснює свої політичні кроки – у минулому і майбутньому», − пояснює владика.

Блаженніший Любомир радить принцип, за яким, один із його знайомих, що займався кадровими справами, брав людей на відповідальні посади – принцип «трьох "п"».

«Перше – професіоналізм. Важливо, щоб людина була кваліфікована, мала відповідні знання, а також політичну мудрість. Друга річ – порядність. Людина має бути чесною, а не круть-верть. Не повинна говорити неправди, не має приховувати своїх прибутків. І нарешті, третя справа – це патріотизм. Чи ця людина справді любить свій народ, свою країну?» − радить Архиєпископ-емерит УГКЦ.

Християнський портал КІРІОС, за матеріалами Департаменту інформації УГКЦ.

Джерело:   КІРІОС

Немає коментарів:

Дописати коментар