Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 12 травня 2014 р.

12.05.2014р. Б. / Путін — останній імператор Росії, після якого вона розлетитьсяРафаїл Турконяк
Володимир Путін— це останній імператор Росії, після нього вона розлетиться на кавалки і Москва перестане існувати. 
 
Таку думку на прес-конференції 8 травня 2014 р. у прес-центрі телерадіокомпанії «Львів» висловив о. Рафаїл Турконяк, архімандрит УГКЦ, доктор богослов’я і літургіки, лауреат Шевченківської премії за переклад Острозької Біблії українською мовою, видатний дослідник і перекладач Святого Письма. Загалом прес-конференція була присвячена презентації його наукового доробку, а не політичній ситуації. Однак без таких тем не могло обійтися. 

Відповідаючи на запитання, що чекає Україну найближчим часом і чим для неї закінчиться теперішня ситуація, о. доктор зазначив: «Я не пророк у тому значенні, що можу вам сказати: буде такого-то дня, о такій-то годині. Того я не маю і навіть на таке не претендую. Бували випадки в минулому, коли я певні речі сказав, і вони таки збулись. Я вважаю, що Господь Бог до всіх нас говорить. Проблема в тому, що ми не наставлені на ті хвилі… Відтак, мусимо наставити свої духовні вуха на Божу хвилю, бо Бог говорить весь час. У Святому Письмі ясно сказано, що всі християни — пророки. Пророк — це не той, хто передбачає майбутнє, а той, хто говорить в Боже ім’я, і ті речі, які він каже, збуваються». 

Отець Рафаїл підкреслив: «Що я можу вам сказати про майбутнє? Не можу стверджувати, коли, але можу з упевненістю сказати, що Путін — це останній імператор Росії. Після нього вона розлетиться на кавалки, і Москва перестане існувати. Станеться це дуже скоро, але що означає в Бога скоро? Святий Петро казав, що для Бога один день це як для нас тисяча років, а так, як тисяча років, — для Нього один день. Так що це в часах Божих». 

Також, зі слів доктора богослов’я, «цю війну ми виграємо». 

«Путін фактично прирівняв себе до Гітлера. Подивімось на його дії — він діє так само, як Гітлер… Світ і Господь Бог дав Гітлеру, вибачте, по писку, так само і Путіну дадуть…» — переконаний о. Рафаїл Турконяк.
 
За матеріалами: ZIK ТРК Лвів 

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар