Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 14 травня 2014 р.

14.05.2014р. Б. / У селах на Тернопільщині люди організували цілодобове чергування через підпали церков

Через підпал двох церков у селищі Залізці Зборівського району мешканці сусідніх сіл проводитимуть цілодобові чергування у своїх населених пунктах.

В селі Озерна Зборівського району з метою запобігання провокацій та забезпечення громадського правопорядку жителі села сформували мобільні групи громадської самооборони. Про це розповів сільський голова Озерної  Богдан Наконечний.

- Сьогодні після недільної Літургії громада села провела збори, на яких вирішила організувати місцевий загін самооборони для патрулювання Озерної. Через наше село пролягає траса національного значення Львів-Тернопіль, тому, не виключено, що можуть проїжджати проплачені найманці сусідньої держави з ціллю здійснення провокацій. Тим більше, що в нас, в центрі села, є досить відомі заклади громадського харчування, в яких зупиняються відпочити навіть громадяни інших держав.

Сільський голова також повідомив, що у сусідніх селах району місцеві мешканці теж слідкуватимуть за охороною громадського правопорядку, є спільна вказівка райдержадміністрації та райради. Це пов’язано з наближенням дня виборів Президента України та й, незважаючи на віддаленість від гарячих точок Східної України, неспокійна ніч у Залізцях показала, що вогонь провокацій може запалати і в населених пунктах Тернопільщини.

Про створення мобільних груп з контролю за громадським правопорядком підтвердили і в Зборівській райдержадміністрації. Перший заступник голови РДА Євген Молочник  повідомив, що дійсно створюються мобільні групи у селах району ще з п’ятниці.

- Першочерговим завдання мобільних груп є виявлення підозрілих осіб, перевірка автомобілів з немісцевими номерами. На жаль, терористи показали, що й Західній Україні може бути неспокійно. А у Залізцях церкви однозначно підпалили. Люди бачили в одній з церков двох чужих людей з рюкзаками на плечах, вони зафіксовані на відеокамерах магазинів. По записах на відеокамерах та по опитуванню свідків, що їх бачили, міліція відтворює фотороботи «чужинців». В Залізцях слідством займається не тільки районна міліція, а й обласна.

Джерела: http://doba.te.ua

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар