Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 1 травня 2014 р.

01.05.2014р. Б. / «Я був би вдячний, якби хтось офіційно пояснив, що відбувається в Україні» (+video)

Гузар
«Ми не знаємо, чому Бог допускає те, що коїться в Україні. Проте все, що відбувається, діється з Його волі. Гадаю, це випробування…» – таку думку висловив Блаженніший Любомир Гузар в ефірі «Громадського.ТБ» 30 квітня.
 
Як сказав Блаженніший Любомир, українці близько двохсот років не мали своєї держави, а тому не знають як поводитися належним чином із своєю незалежністю: «Ми говоримо про речі, що, можливо, іншим людям з інших держав є дивними. Особливо, коли кажуть про ділення нашої країни…Тому, напевно, нам потрібно такого прикрого і болючого поштовху, щоб ми усвідомили те, що ми – один народ». 

Архиєпископ-емерит УГКЦ вважає, що ситуація, що зараз відбувається в Україні, це «Божий бич, щоб переконати нас, що ми повинні бути з’єднаними між собою». «Це Боже випробування для нас, щоб навчити нас розуму», – додав він. 

Також він переконаний, що влада повинна подбати про те, щоб такі речі не діялися. Адже в країні люди бігають зі зброєю в руках і створюють клопіт. «Невідомо за чиї гроші і на чию користь вони це роблять. Це дуже штучно виглядає. Бачимо це на прикладі ситуації, що склалася в Криму. Чуже військо гуляло на кримській території, коли там відбувався референдум. Чи сепаратисти для себе працюють? Чи вірять вони, що це на їхню користь? Мені дивно, що так легко наша влада таке допускає. Може цьому є якесь пояснення… Я був би вдячний, якби хтось нам офіційно пояснив, чому так все відбувається. Це слова громадянина, який хоче знати…» – промовив Блаженніший Любомир. 

Також під час ефіру заторкнули і питання щодо того, як християни мають поводити себе в цій ситуації. На переконання промовця, коли йдеться про загальне добро, то ми не повинні бути байдужими до інших. «Ми повинні боронити не тільки себе, а й інших. Ми, християни, маємо повне право боронити себе, коли хтось на нас нападає, а також маємо право боронити свої права і прагнення бути незалежною державою». 

Наприкінці Блаженніший Любомир зазначив, що сьогодні найбільше потрібно боятися страху. Бо страх тероризує людей і робить їх бездіяльними. «Війна – погана річ, кажу це з особистого досвіду. Проте ми повинні також боятися надмірної боязні. Бо це паралізує», – наголосив Архиєпископ Любомир. 

«Бог випробовує нас через різні обставини. Якщо ми поставимо Його на першому місці, житимемо за Його законами і будемо Йому довіряти, то можемо мати оправдану надію на Його поміч», – додав Блаженніший Любомир. Департамент інформації УГКЦ 

КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар