Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 3 травня 2014 р.

03.05.2014р. Б. / Заява римо-католицьких єпископів України щодо останніх подій

Ми всі є свідками непростої ситуації, в якій перебуває наш народ. Останнім часом хвиля неспокою охопила південь і схід України. Бачимо як напруга у суспільстві зростає все більше. Особливо це стало відчутним впродовж останніх днів, коли криваві сутички в Одесі забрали життя десятків людей, а постраждалими стали сотні.

Конференція Єпископів Римо-Католицької Церкви в України висловлює співчуття родинам загиблих внаслідок цих трагічних подій і всім тим, хто став жертвою насильства. Нехай Милосердний Господь втішить вас і дасть сили з вірою пережити цей нелегкий час. Ми, у свою чергу, разом із усією Римсько-Католицькою Церквою в Україні обіцяємо молитву за всіх, кого торкнулася біда.

Закликаємо всі сторони докласти якнайбільше зусиль до пошуку миру і конструктивного діалогу для блага та єдності нашої Держави України!
 Непорочне Серце Марії, молися за нас!

27/2014
Конференція Римо-Католицької Церкви в Україні
3 травня 2014 року

Джерела: www.catholic-media.org

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар