Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 19 червня 2015 р.

19.06.2015р. Б. / Вірних харківського екзархату запрошують на прощу до Зарваниці

Паломництво відбувається з благословення
владики Василія (Тучапця),
екзарха Харківського

17-20 липня буде відбуватися перше паломництво Харківського екзархату на Всеукраїнску прощу до с. Зарваниці.

Запрошуємо усіх охочих з Харківської, Полтавської та Сумської областей взяти участь у поїздці до цього святого місця. Виїзд відбуватиметься з Харкова у п’ятницю 17 липня о 14.00. Повернення додому у понеділок 20 липня.

Для християн усього світу Зарваниця добре відома чудотворною іконою і цілющим джерелом, біля якого з’являлася Божа Матір. Зараз на цьому місці споруджено Духовний Марійський центр — комплекс церковних споруд зі собором Зарваницької Матері Божої.

Дорогі прочани:
Паломництво чи проща — це духовна подорож віруючих людей до святих місць. Через пожертву нашого часу, коштів ми зможемо випросити у Бога Небесних ласк для наших родин і для України. Під час подорожі буде можливість приступити до Сповіді, адже разом з паломниками поїдуть священики. Прийняти Святе Причастя можна буде під час Архиєрейської Літургії в Зарваниці.

Перевезення відбуватиметься автобусом, вартість поїздки 600-650 гривень. Окрім того потрібно мати дощовик, теплий одяг і зручне взуття.

Координатор: о. Василь Улішак
т. 096 1728234

Немає коментарів:

Дописати коментар