Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 17 квітня 2015 р.

17.04.2015р. Б. / Дякуємо вам, за те, що ви захищаєте нас силою своєї зброї, - Владика Дмитро у слові подяки до бійців АТО та волонтерів під час «Спільної Пасхи»

«Дякуємо вам, за те, що ви захищаєте нас силою своєї зброї. В свою чергу ми обіцяємо захищати вас силою нашої молитви», – саме такими словами 13 квітня під час «Спільної Пасхи» звернувся із словами подяки до бійців АТО владика Дмитро (Григорак). 

Даний захід був організований Бучацькою єпархією УГКЦ разом із парохією Прокатедрального Собору Благовіщення Пресвятої Богородиці для воїнів АТО, волонтерів та жертводавців. Із словами привітання та подяки виступила співачка-композитор Леся Горлицька, хор храму Св. Василія Великого у м. Києві, Дем’ян Матушевський та квартет «Quatro Corde».

«Завжди приємно приймати гостей у свій дім. Особливо тих, які постійно працюють для Божої слави і добра народу. Хочемо в такий символічний спосіб, спільною трапезою, висловити свою подяку і пошану до вас», – звернувся до гостей співорганізатор о. Володимир Гнилиця.

Немає коментарів:

Дописати коментар