Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 13 квітня 2015 р.

13.04.2015р. Б. / «Саме в пасхальному таїнстві ми усвідомлюємо, що герої – не вмирають…» - Блаженніший Святослав для 5-го каналу

Ми – сотворені для життя у воскреслому Христі, бачимо і відчуваємо, що ті за ким ми сумуємо через їх втрату, є живими. Тим посередником сьогодні між нами і ними є воскреслий Спаситель. Смерть не є кінцем і це ми бачимо на прикладі воскреслого Христа. Бо саме в пасхальному таїнстві ми бачимо, що герої – не вмирають.

Сказав в інтерв’ю для 5-го каналу Блаженніший Святослав на свято Воскресіння ГНІХ 12 квітня 2015 року.

На його переконання, пасхальний час – період, коли усе починає перемінюватися: «Час страстей і смерті Христа був моментом, коли християни переживали біль та смуток. Звістка про Його воскресіння починає перемінювати смуток в радість. Тому сьогодні, навіть, коли сумуємо за загиблими героями, ми повинні тішитися, що вони живі у воскреслому Христі».

За його словами, навіть тоді, коли ми готові пожертвувати своїм життям задля спасіння свого народу і держави, така жертва не стане смертю. Вона  стане  новим початком.

Немає коментарів:

Дописати коментар