Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 9 квітня 2015 р.

09.04.2015р. Б. / У Гарнізонному храмі відбувся Чин вмивання ніг українським воїнам, захисникам Батьківщини

У Страсний четвер, 9 квітня 2015 року, у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла Преосвященніший владика Михаїл, єпископ Сокальсько-Жовківський УГКЦ, здійснив Чин умивання ніг українським воїнам, захисникам Батьківщини. Серед них були військовослужбовці ЗСУ, поранені бійці які проходять курс лікування у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону, Прикордонної служби, Національної гвардії, Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного та волонтери. У Великопосному богослужінні  взяв участь о. Степан Сус – Голова Центру Військового Капеланства та настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ, а також військові капелани та священнослужителі храму.

На завершення богослужінь Страсного четверга о. Степан подякував владиці Михаїлу за візит до храму та спільну молитву на передодні празника Христового Воскресіння.

Пригадуємо, що Чин вмивання ніг здійснюється у Церкві в пам’ять новозавітньої події, в якій Ісус Христос умивав ноги своїм апостолам. Також сьогодні Церква святкує День Священства.

Немає коментарів:

Дописати коментар