Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 17 квітня 2015 р.

17.04.2015р. Б. / Смерть не є стрибок в ніщо - це перехід у нове життя, - Владика Дмитро у проповіді до вірних храму та бійців АТО

У другий день Великодніх свят, 13 квітня, Владика Дмитро (Григорак) молився Архієрейську Літургію та Воскресну Панахиду у Прокатедральному соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Разом із єпископом співслужили о. Зеновій Войтюк та о. Володимир Гнилиця. Також на запрошення о. Володимира у молитві взяли участь бійці та волонтери АТО із Бучаччини. Також хочемо додати, що хоровий літургійний спів здійснював хор храму Св. Василія Великого у м. Києві, диригентом якого є Роман Пачашинський, які радо відгукнулися на запрошення парохії Прокатедрального Собору.

«Можна багато говорити, про те що ми не боїмося смерті, проте хто її не боїться. Але смерть не є стрибок в ніщо - це перехід у нове життя. Ми всі воскреснемо і злі, і добрі, проте Бог із любові дозволяє кожному вирішити свою участь у вічності. Чи ми проведемо її разом із Ним, чи вічно перебуватимемо в самотності у пеклі, залежить від нашого життя тут на землі. Проте, хто хоче бути там де немає Бога, хіба, що безумець, тому повинні жити так, щоб перебувати у вічності з Господом. Насправді, ніхто з нас не є Богом – ми є грішні, але у даний час, в першу чергу ми захищаємо себе. Не тільки власною силою, але і силою молитви. Завжди повинні пам’ятати, що перемагає не той, хто сильніший зброєю, але духом. Черпати свою силу ми мусимо від святості. Ми переможемо! Але між теперішньою точкою відліку і воскресінням лежить хресна дорога», – наголосив Владика Дмитро у проповіді до вірних храму та бійців АТО.

Після звершення Архиєрейської Літургії всі разом молились Воскресну Панахиду за всіх, хто поклав своє життя на престіл миру і волі в Україні!

Немає коментарів:

Дописати коментар