Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 22 листопада 2013 р.

22.11.2013р. Б. / Прокуратура має перевірити, чи законно Азаров дає УПЦ МП майно у Львові

Львів Пекарська
Генеральна прокуратура України має перевірити, чи відповідає законодавству розпорядження уряду, яким Львівську обласну державну адміністрацію зобов’язали передати УПЦ МП у Львові майновий комплекс колишнього військового містечка на вул. Пекарській, 57‑59.
 
Таке звернення до керівництва ГПУ зачитав на сесії Львівської міської ради депутат від «Свободи» Богдан Галайко. Він просить, аби прокуратура перевірила також, чи збігається зміст розпорядження із думкою громади Львова. 

Депутат Галайко вважає, що розпорядження Кабміну від 17 жовтня про передачу майна УПЦ МП свідчить про упередженість і протиправність такого рішення, адже не містить мотивації та обґрунтування, чому саме цій одній релігійній громаді безоплатно надають майно у центральній частині міста. 

Скандальну будівлю по вул. Пекарській просять дати Острозькій академії

У вересні цього року до Львівської ОДА надійшло звернення про передачу УПЦ МП майнового комплексу — землі та будівлі, що знаходиться на територій військового містечка № 212 по вул. Пекарській, 57. Спеціальна комісія вивчала, чи є ця будівля культовою спорудою. Однак згодом голова ЛОДА скасував розпорядження, яким створював цю комісію, а через деякий час з’явилась постанова КМУ про передачу нерухомості УПЦ МП.
 
За матеріалами: Католицький Оглядач 

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар