Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 14 листопада 2013 р.

14.11.2013р. Б. / Хто може стати єпископом?

Лондон
Папа Франциск виразно окреслив критерії добору кандидатів на єпископство. Ці критерії зобов’язують також і тих, хто вже є єпископом, — сказав Апостольський нунцій у Великій Британії під час осінньої сесії єпископату Англії та Уельсу.
 
Архиєпископ Антоніо Менніні нагадав, що, за критеріями Франциска, єпископом може стати тільки пастир, близький людям, милий, терплячий і милосердний, який любить убогість і не має ментальності правителя. Він підкреслив, що над цими критеріями повинні медитувати всі єпископи. «Бо ми всі маємо навернутися і стати подібними до Ісуса, Доброго Пастиря», — сказав папський представник у Лондоні. 

Ієрарх визнав, що Церква у Великій Британії живе у важкі часи. Одна з головних проблем то релігійна освіта дітей і молоді. Він заохотив єпископів не піддаватися знеохоченню, але, як закликає Папа Франциск, уповати на Боже Провидіння. 

Головна тема осіннього засідання єпископату Англії та Уельсу — легалізація так званих «шлюбів» гомосексуалістів. Єпископи роздумують, як захистити Церкву віл негативних наслідків цього закону. Вони вислухали експертизи юристів. Із почутого випливає, що, всупереч запевненням уряду, гомосексуалісти матимуть право вимагати релігійної церемонії. Католицьке таїнство подружжя у Великій Британії має юридичну вагу, а отже, священик там є ще й громадським урядовцем, і буде змушений коритися юридичним приписам. Аби уникнути цієї загрози, єпископи розглядають можливість впровадити два види шлюбів: цивільний і церковний. 

Єпископат також побоюється за долю католицької освіти: чи у світлі нового закону Церква ще матиме змогу представляти у школах природне бачення шлюбу та сім’ї, не згідне з ідеологією держави. Клопітливим визнали пастирі також і нове розпорядження уряду, яке визначає, що у безплатних конфесійних школах тільки половина учнів може бути прийнята на підставі релігійної приналежності.
 
За матеріалами: Gość Niedzielny

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар