Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 1 листопада 2013 р.

01.10.2013р. Б. / В Донецьку відбувся урочистий захід присвячений пам'яті Митрополита Андрея Шептицького

В 69-ту річницю з дня відходу до вічності слуги Божого Митрополита Андрея (Шептицького), в парафії  Покрову Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Донецька відбувся урочистий захід, присвячений його пам’яті.

Діти і батьки  з недільної парафіяльної школи, яка носить ім’я цього видатного українського церковного, культурного та громадського діяча, роздумували про його життя, діяльність, його велику любов до Бога, ближнього і України. Звеличили це свято своїм чудовим співом  дитячий вокальний ансамбль української пісні «Дзвінкі голоси» з м. Євпаторії, які виконали ряд духовних творів, а також – вінок українських пісень.

Сестри Служебниці НДМ, які організували цей вечір, на завершення урочистості подякували гостям і учасникам свята, а о. Лев Кметко, сотрудник катедрального храму, подарував диригентові хору Наталї Грищенко картину та ікону Богородиці, поблагословивши на подальший творчий шлях.

Повідомила с. Єроніма Вовчак, СНДМ, голова Катехитичної комісії Донецько-Харківського екзархату УГКЦ.

Джерело: www.ugcc.dn.ua

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар