Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 10 листопада 2013 р.

10.11.2013р. Б. / Папа Франциск: у хворих є своє місце в Церкві

Хворі – це не просто об'єкт солідарності та благодійності, але учасники життя та місії Церкви, звернув увагу Папа Франциск.

9 листопада він зустрівся з членами, волонтерами та підопічними Італійського національного союзу перевезення хворих до Люрду та міжнародних святинь (UNITALSI), який діє вже протягом 110 років. На думку Папи, допомога з боку подібних асоціацій є справжнім проголошенням "Євангелія благодійності".

Папа закликав працівників сфери благодійності не знеохочуватися "з приводу труднощів і втоми", але продовжувати жертвувати час, усмішку і любов іншим. Папа побажав, щоб кожен хворий зміг розгледіти в їхніх обличчях Самого Ісуса Христа. "Бідні, в тому числі і бідні здоров'ям, є скарбом для Церкви", - підкреслив Святіший Отець.
Франциск з жалем зауважив, що "сучасний культурний і соціальний контекст" схильний приховувати фізичні слабкості, "розглядаючи їх виключно як проблему". Асоціації, такі як "UNITALSІ", покликані "йти проти течії подібної життєвої логіки", допомагаючи хворим бути лідерами в суспільстві і Церкві. У хворих "є своє місце, особлива роль у парафії і в кожному секторі Церкви", - підкреслив Франциск, оскільки їхня присутність, навіть і безсловесна, є красномовнішою, ніж слова. "Не соромтеся бути цінним скарбом Церкви", - закликав хворих Понтифік.

Папа запросив страждаючих і тих, хто їм допомагає, довіряти себе захисту Божої Матері, яка "знає, що нам потрібно", "вона піклується про нас, заступається перед Ісусом і просить для кожного дару "нового вина", тобто, любов і ласку, яка спасає нас". Допомога Марії, зазначив Святіший Отець, потрібна насамперед "у годину труднощі і слабкості, в годину лиха і плутанини, і особливо в годину гріха".

За матеріалами http://be.radiovaticana.va/

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар