Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 12 вересня 2013 р.

12.09.2013р. Б. / У Латвії розповідатимуть про геноцид українців

Голодомор
У Ризі 11 вересня у Музеї окупації Латвії відбудеться відкриття виставки «Голодомор в Україні 1932—1933 років — геноцид українського народу». Про це повідомляє Центр досліджень визвольного руху.
 
Захід приурочено до 80-х роковин Голодомору в Україні. 

За інформацією Конгресу українців Латвії, основу виставки складають плакати, архівні матеріали, документи тих часів, фільми про Голодомор 1932—1933 років. За словами організаторів, ця виставка — це освітлення історичної правди про злочини тоталітарного режиму більшовиків на території України, переосмислення трагедій минулого і вшанування пам’яті невинно вбитих людей. 

«Знайдені архівні документи вищих партійних та державних органів влади Радянського Союзу, а також документи міжнародних організацій підтверджують, що Голодомор є геноцидом українського народу, а голод використовувався як зброя масового знищення людей. Відвідувачі виставки ознайомляться з фотографіями і періодичними виданнями того часу, публіцистичними творами вітчизняних і зарубіжних літераторів, науковими працями дослідників, спогадами свідків голоду, рецептами сурогатних страв, за допомогою яких люди виживали в той жахливий час», — зазначають у Конгресі українців Латвії. 

Виставка буде представлена у Ризі у Музеї окупації Латвії з 11 вересня по 11 жовтня та в місті Єлгава у листопаді. 

Цього року відзначають 80-і роковини Голодомору-геноциду 1932—1933 років в Україні. Громадський комітет із вшанування пам’яті жертв Голодомору, створений у 2010 році, вже розпочав підготовку до проведення пам’ятних заходів 23 листопада.

За матеріалами: Тиждень.ua 

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар