Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 10 серпня 2012 р.

10.08.2012р. Б. / Закінчився літній табір для дівчат у Сестер-Служебниць 
В реколекційному домі Сестер Служебниць (УГКЦ) в м. Надвірна Івано-Франківської області з 3 по 9 серпня відбувся літній навчально-відпочинковий табір для дівчат, в якому взяло участь 25 осіб. 
 
Табір мав на меті поглиблення християнських знань про Святі Тайни. Духовна програма була тісно поєднана з активним відпочинком. Учасниці молилися спільно із сестрами, слухали ранкові духовні навчання про таїнства Хрещення, Покаяння, Подружжя та Євхаристії, що частково розкривали назву табору «Відкрий своє серце для Любові». 

Ранкова гімнастика, різнопланові творчі завдання, розваги та великі ігри, похід на скали Довбуша та гору Маковицю (близько 984, 5 м.), пісні та майстер- класи ручних робіт і кухарства, під проводом сестер служебниць допомагали дівчатам відкритиу собі нові таланти. 


Особливе місце займала «таборова пошта», яка давала можливість написати своєму «таємному другові», і не тільки йому, слова вдячності та любові за пережиті хвилини разом. А новини табору підсумовували події дня в яких кожен мав змогу побачити себе в кумедній ситуації. 

Заключними моментами табору стала Божественна Літургія у намірах учасниць, яку як і щодня, відслужив духівник табору о. Павло Яхимець, ЧСВВ, настоятель монастиря Святого Йосафата у Вільнюсі (Литва), та ділення учасниць своїми враженнями від табору. 


Окрім яскравих і радісних спогадів та вражень, дехто з дівчат ділився, що у таборі віднайшли важливі для себе відповіді. «Любити всіх без винятку, але такою любов’ю як кожен потребує»,- поділилась своїм висновком Христина. 

«Ми знайшли у вас «Дім любові», адже без любові немає життя і всі її потребують, а я знайшла його тут на таборі»,- поділилася Вікторія. 

Щира і невимушена атмосфера, різноманітність занять зворушили учасниць, і, як дівчата відзначили у своїх враженнях, це викликало тихі нотки ностальгії і бажання, щоб табір не закінчувався… 

Ps. Сестри Служебниці запрошують дівчат на чергові реколекції, що відбудуться 13-16 вересня 2012 р, а також мирян на реколекції «Боже Слово в житті християнина» 27-30 вересня, 11-14 жовтня та 1-4 листопада. Детальніше можна дізнатись на сайті www.rekoldim.com

 

с. Мирослава Якимець


Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар