Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 16 серпня 2012 р.

16.08.2012р. Б. / Католиків Франції критикують за молитву за батьківщину


Вчора, 15 серпня, католики Франції відродили багаторічну традицію молитви за батьківщину. 15 серпня 1638 король Людвік ХІІІ присвятив Францію Діві Марії. Відтоді цей день у французів став днем молитви за батьківщину. Цього року цю традицію відновив глава єпископату кардинал Андре Вен-Труа. 

Це повернення до християнського коріння, від якого світська Франція намагається відсторонитись, викликало широку полеміку у суспільстві завдяки появі в тексті спеціально приготованої молитви згадок про актуальні для країни сьогодні питання. Деяким середовищам не сподобались слова «щоб відчуття спільного добра взяло гору над партикулярними інтересами нечисленних» а також «щоб діти могли вповні втішатися любов'ю батька і матері». Їх коментують як критику змін, запропонованих урядом соціалістів щодо легалізації евтаназії, гомосексуальних шлюбів і усиновлення ними дітей. 

Французьку Католицьку Церкву звинуватили у збудженні непотрібних поділів і втручання до політики через заохочення до молитви. На це речник єпископату о.Бернард Подвін відповів таким чином: «Віруючі мають право представити Богові в молитві проблеми, якими живуть; це стосується також актуальних питань». 

У Парижі молитву за батьківщину очолив Архиєпископ столиці, також вірні інтенсивно молились у Лурді, куди на урочистіть Успіння Пресвятої Діви Марії прибуло кілька десятків тисяч паломників. 

За матеріалами: Католицький Оглядач

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар