Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 25 серпня 2012 р.

25.08.2012р. Б. / У Білорусі розпочався конгрес католицьких ЗМІ. Триває пряма трансляція

Сьогодні у Гродно (Білорусь) розпочинається конгрес католицьких ЗМІ, який триватиме до 26 серпня. 
 
Серед учасників та гостей конгресу - багато відомих особистостей, зокрема польський режисер Кшиштоф Зануссі, прес-секретар Конференції єпископату Польщі о. Юзеф Кльох, голова єпископату Білорусі митрополит Мінсько-Могилевський архиєпископ Тадеуш Кондрусєвіч. Відеозвернення до учасників записали президент Папської ради у справах соціальної комунікації архиєпископ Клаудіо Марія Челлі та речник Ватикану о. Федеріко Ломбарді. 


На конгрес приїхали католицькі журналісти з України, Росії, Польщі та Латвії.

У програмі – майстер-класи, дискусії, круглі столи на тему співпраці Церкви та медіа.

У конгресі католицьких ЗМІ Білорусі бере участь редактор CREDO о. Микола Мишовський. Він виступить із доповіддю на тему «Нові медіа – шанс для євангелізації». 

Зараз триває прес-конференція, після якої відбудеться урочисте відкриття конгресу. Його відкриє голова єпископату Білорусі архиєпископ Тадеуш Кондрусєвіч. 

Онлайн-трансляцію конгресу можна дивитися тут.

Джерело:  КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар