Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 9 червня 2011 р.

10.06.2011р. Б. / УГКЦ просить заборонити продаж алкоголю під час прощі в Зарваницю

Зарваниця
Тернопільсько-Зборівська єпархія УГКЦ просить на час прощі у Зарваниці Теребовлянського району, що відбудеться цього року 16-17 липня, ввести мораторій на продаж алкогольних напоїв у селах, через які йтимуть паломники.
Про це повідомив 8 червня,під час наради з питань організації прощі владика Василій (Семенюк), інформує ЗІК.
«Відповідне рішення уже прийняла сільська рада Зарваниці. Отож на території паломницького центру під час прощі не буде жодних алкогольних напоїв. Я би попросив працівників міліції проконтролювати це питання», – зазначив владика.
Також під час наради, яку провів голова облдержадміністрації Валентин Хоптян, йшлося про облаштування доріг, благоустрою на території Зарваниці, безпеку та санітарний контроль під час прощі, забезпечення паломників транспортом, харчами і житлом.
За прогнозами Тернопільсько-Зборівської єпархії, на відпуст приїдуть близько 150 тис. вірних з усіх регіонів України та з-за кордону. Очікують візиту Глави УГКЦ Святослава (Шевчука) і кардинала з Італії.

Джерела:Ого, за моєї пам'яті такого ще не було, щоб Церква вдавалася до таких крайнощів навіть у ювілейні роки 1995-1996, коли паломників було до півтора мільйони, а не півтори сотні тисяч очікуваних. Врешті, це ж ХРИСТИЯНИ йдуть на ПРОЩУ, а не безбожники збираються на пікнік, тому повинна бути внутрішня самодисципліна, а не зовнішня заборона. Який тоді сенс у ПРОЩІ, як такій, коли тваринне в людині бере гору над духовним?!
На моє переконання вже сам факт існування такої заборони ображає честь і гідність кожного християнина, бо Церква вважає його худобиною...

Катехит парафії Преображення Господнього р.Б. Леонід.

2 коментарі:

  1. Проблема у тому, що на Прощу часто приїжджають люди, які ВЗАГАЛІ, на свій жаль, не розуміють, куди вони потрапили. І це зроблено не для побожних християн, а для тих, хто потрапляє на Прощу випадково, із запрошенням друзів, і думають, що вони приїхали на пікнік.
    А потім, як це відбувається кожен рік, "тризубівці" мусять проводити з такими кадрами виховні заходи.

    ВідповістиВидалити
  2. Краще вже зайвий раз провести "виховні заходи", як образити на честі і гідності православних християн... А щодо "виховних заходів", то вони ще нікому з тієї худоби, яка випадково потрапила на Святе місце, не зашкодили, а навпаки дали поштовх до призадуми та виправлення...

    ВідповістиВидалити