Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 2 червня 2011 р.

02.06.2011р. Б. / Проща в Сибір «Слідами блаженних преподобномучениць Олімпії та Лаврентії»

могили
З нагоди Десятої річниці проголошення блаженними преподобномучениць Олімпії Біди та Лаврентії Гарасимів, з благословення та під патронатом блаженнішого патріарха Святослава організовується перша проща з України до поселення Харськ (Сибір-Росія) на місце мученичої смерті блаженних сестер.ОлімпіяЛаврентія

Паломництво «Слідами блаженних преподобномучениць Олімпії та Лаврентії» триватиме з 28 вересня по 4 жовтня 2011 р.Б. і буде звершуватися за таким графіком:
28 вересня виїзд зі Львова
29 вересня паломництво по святинях Києва.
Нічний переліт до Новосибірська
30 вересня м. Томськ
1 жовтня паломництво до поселення Харськ, де знаходяться могили з частинками Мощей блаженних преподобномучениць
2 жовтня паломництво по святинях Томська та визначних пам’ятках (музей «Слідча тюрма НКВД», пам’ятники жертвам репресій...)
3 жовтня паломництво по святинях Новосибірська (поклоніння Мощам блаженних у Каплиці бл. преподобномучениць Олімпії та Лаврентії катедрального собору Преображення Господнього)
4 жовтня повернення до Києва, до Львова

Приблизна вартість поїздки − 500Є (у вартість входить: квитки на літак Київ − Новосибірськ в обидві сторони, квитки на поїзд Львів-Київ в обидві сторони, супровід автобусом, проживання в Новосибірську та Томську, супровід духівника та екскурсоводів).

Якщо Ви бажаєте отримати детальну інформацію і прийняти участь у прощі, просимо зголоситися до 1 серпня 2011 р. у паломницький центр Львівської Архиєпархії «Джерела духовності» за адресою:
пл. Св. Юра 5, м. Львів, тел.(032)261-12-89, моб.0669208854, 0671444731 (п. Юрій)
або до Згромадження сс.св.Йосифа (с. Рафаїла − моб. 0975886145).

Джерело:
Мандрівники Христа Царя


За цим посиланням Ви можете одержати більш детальну інформацію про блаженних сестер преподобномучениць Олімпії (Біда) та Лаврентії (Герасимів), а також переглянути відеофільм в ONLINE:
СВЯТІ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ

Немає коментарів:

Дописати коментар