Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 2 березня 2015 р.

02.03.2015р. Б. / У Київській архиєпархії проведуть паломництво до Канева

Київська архиєпархія УГКЦ запрошує усіх бажаючих здійснити паломництво до Канева, яке відбудеться 7 березня 2015 року.

Усі паломники матимуть можливість продемонструвати свою любов до нашої Батьківщини та нашої культури, а також зробити свій внесок у її розвиток.

Паломницький центр Київської архиєпархії УГКЦ, докладе усіх зусиль до того щоб Ваше паломництво набуло незабутніх вражень.

В програмі паломництва передбачена Архиєрейська Божественна Літургія, яку о 12:00, очолить Владика Йосиф (Мілян). По завершенні Літургії відбудеться посадження дерев протопресвітерств, що увіковічнить цей день в історії славного Канева. О 15:00 усі матимуть змогу пом’янути українського національного пророка Панахидою, яка звершуватиметься біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Для кращого ознайомлення з творчістю та життям видатного поета, відбудеться екскурсія музеєм, яка збагатить наші знання про історію цього місця.

Прес-служба Київської архиєпархії УГКЦ

Немає коментарів:

Дописати коментар