Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 19 березня 2015 р.

19.03.2015р. Б. / Учасники російсько-української війни разом із військовими капеланами молились Хресну дорогу у с. Страдч

18 березня 2015 року, 30 військовослужбовців т.зв. АТО, що перебувають на лікуванні у Львові, молились Хресну дорогу у відпустовому місці Львівської архиєпархії УГКЦ у селі Страдч, Яворівського р-н., Львівської області.

Молитву очолив о. Степан Сус - Голова Центру військового капеланства ЛА УГКЦ та Настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла. Разом із головним військовим капеланом Львівської архиєпархії молився о.Богдан Кулик - студентський капелан Національного Лісотехнічного Університету України. "З Господом подолаємо виклики життя!", - підкреслив о. Степан у своєму слові до українських військових.

Немає коментарів:

Дописати коментар