Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 2 квітня 2012 р.

02.04.2012р. Б. / Блаженніший Святослав: «У сучасному світі нелегко бути християнином»«Ми добре знаємо, що у сучасному світі нелегко бути християнином, що означає жити хрещенням, яке кожен із нас отримав. Адже змістом християнського життя є служіння». Таке переконання висловив Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час проповіді до вірних у п‘яту неділю Великого посту. Богослужіння відбулося 1 квітня у Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві.
 
Промовляючи до мирян, Блаженніший наголосив, що «змістом життя Христа є служити кожному з нас. Він хоче взяти життя кожного з нас на себе. А відтак його обновити, спасти і наповнити, замість смерті, вічним життям».
 
Далі Патріарх УГКЦ нагадав, що 2012 рік УГКЦ проголосила Роком мирянина, тобто кожного, хто прийняв таїнство Хрещення. Бути християнином у сучасному світі - означає жити хрещенням, яке кожен з нас отримав. За його словами, Господь Бог посилає нас у цей світ, щоб ми, з одного боку, були причасниками Його чаші, а з іншого - носіями Його служіння, бо кожен, хто охрестився, прийняв Христову місію, став учасником Його потрійного життєвого завдання: як Царя, Священика і Пророка. «Кожен із вас через Хрещення стає царським народом, народом священиків і народом пророків. Ви маєте зрозуміти, що бути християнином - означає служити іншим і своє життя дати як викуп за багатьох. Тоді ми справді беремо участь у спасительній місії Ісуса Христа”, - відзначив Блаженніший Святослав.
 
Крім того, Глава УГКЦ наголосив, що в час Великого посту, який наближається до кінця, Церква особливо закликає вірних приступити до таїнств Сповіді й святого Причастя. «Нехай же заклик Христовий, який сьогодні лунає до кожного з нас, буде справді завдатком того, що коли вип'ємо до кінця все те, що Він нам хоче дати, тоді будемо сидіти праворуч і ліворуч Нього, не в земному царстві, а в Царстві Небесному”, - завершив Блаженніший Святослав.


Департамент інформації УГКЦ

Немає коментарів:

Дописати коментар