Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 20 квітня 2012 р.

20.04.2012р. Б. / Іспанські лікарі підтримують застереження єпископа проти гомосексуалізму


Міжнародна федерація Асоціації лікарів-католиків виступила на захист іспанського єпископа, котрий викликав хвилю критики в свою сторону після коментарів стосовно самодеструктивних практик активних гомосексуалістів.

Під час проповіді в Страсну П’ятницю єпископ Хуан Антоніо Рейг Пла із Алькала-де-Енарес говорив про те, що гомосексуалісти зустрічаються із «справжнім пеклом», коли «розбещуються,  займаються проституцією чи відвідують нічні клуби для геїв». Його зауваження викликали хвилю бурхливої критики зі сторони гей-активістів.

Міжнародна федерація Асоціації лікарів-католиків виступила із заявою, що зауваження єпископа були розумним попередженням перед нездоровими практиками. Група лікарів висловила також розчарування тим, що урядові програми заохочують молодь експериментувати із різними формами сексуальності і не приймають відповідних заходів для боротьби із принижуючими та небезпечними тенденціями в напрямку сексуального туризму.

За матеріалами catholicculture.org


Джерело:  Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар