Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 30 березня 2017 р.

30.03.2017р. Б. / У Львівській архиєпархії вшановуватимуть 150-ту річницю канонізації святого Йосафата

У Страсний вівторок, 11 квітня 2017 року, у Львівській архиєпархії УГКЦ урочисто вшановуватимуть 150-ту річницю канонізації святого Йосафата.

З нагоди роковин о 10:00 в архикатедральному соборі Святого Юра (м. Львів, пл. Святого Юра, 5) відбудеться спільна молитва Акафісту.

Відтак, о 16:00, у Національному музеї імені митрополита Андрея (м. Львів, просп. Свободи, 15) розпочнеться виставка ікон святого Йосафата (Кунцевича).

О 19:00 у Львівській обласній філармонії (м. Львів, вул. Чайковського, 20)  відбудеться вечір пам’яті, присвячений священномученику Йосафату. Участь у духовному вечорі візьме Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, який виголосить духовне слово про святого. Відтак присутні зможуть почути кантату Джеймса МакМіллана для хору і струнного оркестру «Сім слів Христа на Хресті» у виконанні солістів, хору та оркестру Заслуженої академічної капели України «Трембіта» під батутою Сергія Якобчука. Сценографія народного художника України Мирослава Отковича. Автор проекту – Михайло Перун.

ОрганізаториЛьвівська архиєпархія УГКЦ, Національний музей у Львові імені митрополита Андрея Шептицького, Фонд Короля Данила та Фундація «Андрей».

Департамент інформації УГКЦ

Немає коментарів:

Дописати коментар