Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 11 березня 2017 р.

11.03.2017р. Б. / Глава УГКЦ в Чехії приєднався до міжнародного флешмобу #GlobalShevchenko

9 березня в Празі відбулося вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка з нагоди 203-ї річниці від дня його народження. Колектив Посольства України в Чеській Республіці спільно з представниками української громади, громадськими активістами зібралися в цей день біля пам’ятника Великому Кобзареві у Празі, де кожен бажаючий мав можливість прочитати улюблений твір Шевченка.

Почесним гостем заходу став Патріарх УГКЦ Блаженніий Святослав, у виконанні якого прозвучав твір Т.Шевченка «Мені однаково, чи буду…» з циклу в «Казематі».

Про це повідомляє сайт Посольства України в Чехії.

За словами Глави УГКЦ, Кобзар є тією особистістю, яка гуртує українців в усьому світі. «Не будьте байдужими до подій, що відбуваються в Україні, до єдності, підтримки один-одного», закликав Блаженніший Святослав українців в Чехії...

До присутніх також звернувся Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс, який прочитав вірш "Я не нездужаю, нівроку". Він наголосив, що слова та думки Т.Шевченка актуальні сьогодні, як і більш, ніж 150 років тому, а кожен твір Шевченка є посланням усім нам, що допомагає у нелегкій боротьбі з російською агресією.

Твори Шевченка пролунали у виконанні учня української суботньої школи «Ерудит» Д. Шихова, представниці громадської організації «Українська профспілка в ЧР» А. Сіщук, мешканки Праги Н. Мірзової, представниць товариства українців у Чехії «Берегиня» М. Скиби та І. Коценко.

Немає коментарів:

Дописати коментар