Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 16 березня 2017 р.

16.03.2017р. Б. / В Трудовий Кодекс України намагаються просунути норми про сексуальну орієнтацію

15 березня відбулось засідання Комітету соціальної політики ВРУ, на якому ліберальні сили намагались протиснути норми про сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність в Трудовий Кодекс  України. Ці пункти були додані до переліку ознак, за якими забороняється дискримінація в сфері  Трудового права:

«Після розгляду цього питання на робочій групі, норми щодо так званої «сексуальної орієнтації» та «гендерної ідентичності» були вилучені та замінені пропозиціями авторського колективу, що складається з 11 народних депутатів України», - сказав на засіданні Павло Унгурян.

«Ми  запропонували помірковану позицію – заборонити дискримінацію будь-якої форми та за будь-якою ознакою в трудових відносинах. В першому читанні жодних згадок  про сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність  не було, а зараз вони знову з’явились.  Ми розглядаємо спроби  пролобіювати ці правки в Трудовому праві як нав’язування   Україні  антисімейних  технологій», - підсумував Павло.

В результаті,  Комітет соцполітики  підтримав поправку народних депутатів щодо питань дискримінації без  згадувань про сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність. Попереду – розгляд  проекту Трудового кодексу  у Парламентській залі.

Продовжуємо  молитву!

Джерело:  Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар