Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 18 березня 2017 р.

18.03.2017р. Б. / «ПРИЙДИ І ПОМОЛИСЬ ЗА УКРАЇНУ» Хресна Дорога вулицями Ковеля

В неділю, 12 березня  2017 р. Б., відбулася Хресна Дорога вулицями міста Ковеля.  Цю молитву організували монаші спільноти редемптористів та францишканців разом з парафіянами. Разом з нами молилися священики та вірні з Шацька, Положева, Старої Вижівки та християни інших конфесій.

Хрест несли по-черзі, миряни, спільноти «Матері в молитві», Ковельська організація Союз Українок, лікарі, вчителі, спільнота ГО «Реабілітаційний центр», міська влада та всі бажаючі. Діти та молодь несли великий прапор України. У цій ході безпеку руху забезпечувала міська поліція.

Наша участь у цій Хресній Дорозі дала нам можливість глянути на страждання Ісуса Христа, на ціну нашого спасіння, а також у цій покаянній ході ми випрошували у Бога благословення та миру для нашої многострадальної Батьківщини - України. Адже ми знаємо, що наш народ терпить агресію, зневаги та наруги від войовничого сусіда-Росії та своєї безбожної, корумпованої влади. Це важкі рани в нашому суспільстві, які стікають кров’ю наших воїнів і героїв – мучеників жертвуємо Богові, щоб наше життя змінилося на краще.

Тамара Васильчук, учасниця Хресної ходи

Джерело:  Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар