Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 30 січня 2016 р.

30.01.2016р. Б. / В окупованому Донецьку мітингували проти УГКЦ, називаючи її сектою (+VIDEO)

В окупованому Донецьку учора, 29 січня, біля Храму Покрову Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви в Донецьку (проспект Васнєцова, 2-б) провели мітинг проти сект. Як передає кореспондент «Новостей Донбасса», близько 500 людей зібралися біля храму, деяких привезли на автобусах. Багатьом з тих, хто прийшов на мітинг,  роздавали заздалегідь підготовлені плакати.

Мітингувальники заявили, що виступають проти сектантів, Греко-Католицької Церкви, яка, за їх словами, нав'язує людям ідею єдності з Україною.

Ініціатором мітингу виступила організація «Молода республіка», підконтрольна угрупованню «ДНР».

Напередодні член угруповання «ДНР» Сергій Кондрикінський, який очолює молодіжний рух, заявив, що діяльність сектантів на окупованій території спонсорує ЦРУ (Центральне розвідувальне управління США).

«Ми цим питанням займалися поглиблено, розглядали, як залучається молодь, яким чином її "обробляють" і звідки береться фінансування цих сект. Тут дуже чітко видно роботу ЦРУ», - заявив він.

Діяльність Греко-Католицької Церкви в Донецьку член «ДНР» назвав «підступами Заходу».4 коментарі:

 1. "«Ми цим питанням займалися поглиблено, розглядали, як залучаєтьсямолодь, яким чином її "обробляють" і звідки береться фінансування цих сект.Тут дуже чітко видно роботу ЦРУ», - заявив він." -
  Цікаво, на які гроші працюють "дослідники"?
  Сліпі "бачать"?! Зряче лише серце, але й серце без любові сліпе.

  ВідповістиВидалити
 2. Так, мій братику, але, якби ж ті бідолахи були тільки сліпими, адже вони ще й глухі - з омертвілим серцем та зіпсутою совістю... Що ж можна вдіяти з таким діагнозом? Ну, хіба-що лише уповати на Всемилостивого Бога, щоб він їх привів до Себе... якщо не "миттям", то "катанням"...

  ВідповістиВидалити
 3. Протиставити цому можна і треба адекватні дії проти московського пархату. Щоку треба підставляти БЛИЖНЬОМУ, а злодія-ПЕРЕСЛІДУВАЧА слід вбити яквимога раніше.

  ВідповістиВидалити
 4. Цікава твоя позиція, брате Валерію і, якщо бути мені до кінця відвертим та щирим, то вона вельми прийнятна для моєї "старої людини", але... наскрізь хибна. Бо хто такий ближній?
  - Потенційно кожна людина, а навіть жид чи москаль, яка "випадково" трапиться на моєму шляху, з Божого допусту, як ласка, мені чи обом на добро.
  Щодо "підставляння щоки"; "протиставлення московському пархату"; "вбивстсва злодія-переслідувача", то там теж, суцільна мряка, темрява, невідання і, як наслідок - безумне пустослів'я. СХАМЕНИСЯ, друже мій!

  ВідповістиВидалити