Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 22 січня 2016 р.

22.01.2016р. Б. / У Скадовську молилися за загиблими захисниками аеропорту

20 січня 2016 року о 12.00 год. біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні на центральній площі міста Скадовська священослужителі українських церков відслужили панахиду пам’яті за загиблими героями -захисниками Донецького аеропорту.

Помолитися прийшли скадовчани, члени Скадовської самооборони на чолі із своїм сотником Володимиром Куріковим, голова Скадовської держадміністрації Віктор Турик та перший заступник міського голови Анатолій Розумний.

242 доби героїчної оборони аеропорту, долі його захисників у пам’яті скадовчан та всього українського народу. Сьогодні країною прокотилися заходи пам’яті героїв-захисників. Згадали легендарні постаті, їм присвячено експозиції Національного музею історії України «Аеропорт… Пекельна смуга».

Представником від Української Греко-Католицької Церкви на поминальному заході був декан Скадовського деканату протоієрей Володимир Цяпка.

У країні йде неоголошена війна, і такі акції засвідчують про те, що українці пам’ятають своїх героїв, пишаються ними і підтримують їх.

Доземний уклін мужнім героям “кіборгам” за героїчну оборону стратегічного об’єкту.

Немає коментарів:

Дописати коментар