Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 5 січня 2016 р.

05.01.2016р. Б. / «Фронтовий вертеп» відправився на Схід

Учора, 4 січня, учасники «Фронтового вертепу» відправились в дорогу. Благословити молодих добровольців завітав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир.

Разом з священнослужителями Владика помолився за щасливу дорогу, добре перебування та успішне повернення учасників «Фронтового вертепу», а також окропив усіх присутніх та автобус свяченою водою.

Це вже вдруге, за ініціативи студентів Івано-Франківської Духовної Семінарії, вертеп побачать українські захисники в Донецькій та Луганській областях. Цьогоріч духовних супровідником артистів буде о. Ярослав Рохман. «Фронтовий вертеп» не тільки їде з постановкою різдвяного дійства, але й має в планах пригостити українських військовослужбовців кутею та іншими стравами, які вони активного готували впродовж часу підготовки.

Пригадуємо, що «Фронтовий вертеп» перебуватиме на Сході впродовж усіх різдвяних свят.

Немає коментарів:

Дописати коментар