Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 8 січня 2016 р.

08.01.2016р. Б. / Сербський патріарх, який підтримав геноцид хорватів, боснійців та албанців обізвав українських націоналістів та УПЦ КП фашистами

Глава Сербської православної церкви патріарх Пецький Ірений, який в часі воєн на теренах бувшої Югославії в 90-х роках ХХ століття підтримував сербський геноцид над хорватами, боснійцями-мусульманами, албанцями та іншими не сербськими народами (в тому числі і над українською діаспорою в Хорватії та Боснії і Герцеговині), назвав події довкола церкви в селі Птича Рівненської  області в Україні погромом і кровопролиттям, а УПЦ КП – злом. Про це патріарх Іреней пише у своєму листі до Предстоятеля УПЦ МП митрополита Онуфрія.

У листі до свого колеги – патріарха московського Кіріла Іреней пішов дещо дальше назвавши українських націоналістів та парафіян Київського патріархату фашистами. 

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар