Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 19 листопада 2015 р.

19.11.2015р. Б. / Коментар Директора Радіо Ватикану щодо повідомлень, які стосуються душпастирства в Криму

У зв’язку з двозначною реакцією деяких ЗМІ на новини Радіо Ватикану, які стосуються душпастирства в Криму, о. Федеріко Ломбарді, Генеральний Директор Радіо Ватикану, зробив наступний коментар:

«Російськомовною редакцією Радіо Ватикану 13 листопада цього року було поширено новину про діяльність Душпастирського округу Римо-Католицької Церкви в Криму та місті Севастополі.

Щодо цього, з метою уникнути будь-якої полеміки територіального типу, можна наголосити на тому, що звичайною практикою Церкви є дбання про душпастирські потреби її вірних, де б вони не перебували. Само собою зрозуміло, що це передбачає також вирішення питань адміністративно-технічного характеру, які, однак, жодним чином не включають зайняття позицій політичного або територіального характеру. Крім того, Святий Престіл, зважаючи на роль, яку відіграє у міжнародній спільноті, не має звичаю безпосередньо втручатися у питання такого характеру, підпорядковуючись, радше, рішенням міжнародної спільноти в цих справах та залишаючи за собою право вказувати на етичні принципи, якими повинні надихатися стосунки між державами. Отож, у тому, що стосується України, позиція Святого Престолу чітко та регулярно наголошується під час прилюдних виступів і сьогодні залишається незмінною».

Немає коментарів:

Дописати коментар