Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 4 листопада 2015 р.

03.11.2015р. Б. / Росія включила до списку заборонених українських книжок духовну літературу

Про це заявив перший заступник голови Держкомтелерадіо України Богдан Червак в інтерв'ю газеті "День".

"Росіяни забороняють у себе українські книжки, які, на їхню думку, несуть загрозу «русскому миру». Так, наприклад, в цій країні заборонені три мої книги, зокрема збірник «Лицарі духу», присвячена українським поетам (Телізі, Ольжичу, Маланюку та іншим). Заборонили в Росії і українську духовну літературу - книги митрополита Андрея Шептицького та Патріарха Йосифа Сліпого, навіть ті з них, в яких йдеться про сповнення релігійних обрядів. Виникає питання - який критерій? Очевидно, під заборону потрапляє все, що пов'язано з українською ідеєю, ідентичністю, національно-визвольною боротьбою", - сказав Червак.

За його словами, не чекаючи реакції парламенту на засилля російської книги на українському ринку, яка нерідко є контрафактною і є інструментом інформаційної війни, Держкомтелерадіо подало Державній фіскальній службі перелік сепаратистської літератури, яка була видана в Росії і завезена в Україну з метою політичної дестабілізації ситуації.

"На адресу Держкомтелерадіо відразу посипалися звинувачення. По-перше, нам говорили, що, забороняючи книги, ми схожі на Росію. А, по-друге, багато наполягали на тому, що такими методами ми просто не зможемо вирішити проблему і російська книга все одно залишиться на ринку. Але не варто порівнювати наші дії з російськими. Ми ставимо бар'єр виключно ідеологічній літературі, літературі, мета якого - ліквідація Української держави", - підкреслив він.

Перший заступник голови Держкомтелерадіо підкреслив, що в Україні необхідні системні зміни - введення маркування або ліцензування, внесення змін до законодавства.

Немає коментарів:

Дописати коментар