Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 5 листопада 2015 р.

05.11.2015р. Б. / Функція військового капелана – не дати військовому втомитись любити, - владика Василій до капеланів

3 листопада у приміщенні єпархіального управління відбулась зустріч Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії владики Василія (Івасюка) з військовими капеланами, які служать для воїнів на фронті РУВ.

У своєму пастирському слові до капеланів єпарх розповів, що Церква реагує на всі виклики, пов’язані із захистом Батьківщини. “Ми надаємо душпастирську опіку нашим військовим та всім, хто її потребує. Останніми місяцями ми побачили такі цікаві феномени, що в місцях постійної дислокації наших військових частин і навіть передовій дуже багато місцевих людей звертаються до влади з проханням створити греко-католицькі парафії. Гадаю, ви побачили добрий приклад справжнього душпастиря в особі греко-католицького військового капелана” - промовив архієрей. Також єпарх акцентував, що функція військового капелана – не дати військовому втомитись любити.

У часі зустрічі було обговорено ряд важливих питань, а також обрано координатора військових капеланів - о. Василя Жупника.

Немає коментарів:

Дописати коментар