Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 17 вересня 2015 р.

17.09.2015р. Б. / На Франківщині відбудеться перезахоронення жертв сталінських репресій

В неділю, 20 вересня, в с. Єзупіль відбудеться перезахоронення жертв сталінських репресій. Знаменну подію для мешканців села очолить Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин.

Програма:
09:00 - Архієрейська Божественна Літургія (храм св. Миколая)
11:00 - Чин перезахоронення жертв сталінських репресій

Довідка:
Івано-Франківське обласне історико-просвітницьке товариство «Меморіал» уже три роки працює над черговим таємним похованням жертв енкаведистів у селищі Єзуполі Тисменицького району. Поховання знайдено на території лікарні, в якій із 1944 по 1956 рік була тюрма енкаведистів Жовтневого районного відділу (в радянські часи Єзупіль називався Жовтень). На сьогодні судово-медичний експерт Омелян Левицький ідентифікував 175 скелетів, у тому числі 39 — дитячих та 38 — жіночих. Розкопки членам «Меморіалу» допомагали проводити активісти громадської організації «Патріот України». Член правління товариства «Меморіал» Василь Тимків зазначає, що це вже друга велика могила жертв сталінських катів, виявлена в Єзуполі.

Немає коментарів:

Дописати коментар