Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 11 вересня 2015 р.

11.09.2015р. Б. / Головний капелан ДУК ПС о. Мединський: Пане президенте, припиніть переслідування добровольців (+VIDEO)

Головний капелан ДУК ПС о. Мединський звернувся з вимогою припинити переслідування добровольців московитсько-української війни.

«Воїни добровольці – це люди, котрі наслідують Христа. Наслідують Його в жертовності та любові […] Ми священики-капелани, духівники Капеланської служби ДУК ПС сьогодні не можемо спокійно дивитися на те, як переслідуються воїни-добровольці […] Ми ініціюємо Всеукраїнський Майдан молитви за справедливість - заявляє о. Мединський.

«Пане президенте, я також був на Майдані. Я також доброволець на фронті. Звільніть побратима Стерненка, припиніть переслідування добровольців загалом. Або арештуйте і мене» - звернувся до президента Порошенка очільник Капеленської служби ПС.

«Христос – це не тільки Любов! Христос – це і Правда!» - підсумував своє звернення о. Мединський.Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар