Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 2 вересня 2015 р.

02.09.2015р. Б. / «Ми не сміємо забувати, що війна на Сході України триває», – кардинал Маркс

Президент Німецької Єпископської Конференції Райнгард кардинал Маркс надіслав привітального листа на ім’яГлави Української Греко-Католицької Церкви з нагоди Синоду Єпископів УГКЦ, який відбувається в Івано-Франківську від 30 серпня до 6 вересня.

У листі кардинала Маркса йдеться, що вони в Німеччині «не сміють забувати, що війна на Сході України триває, і, незважаючи на нові домовленості про перемир’я, саме цими днями загрожує ескалацією…»

Також Президент єпископів Німеччини відзначив, що вони бачать «свідомість єдності всіх українців, яка продовжує зростати з часів Майдану і проявляється у великій солідарності з близько двома мільйонами внутрішньо переселених осіб зі Сходу України». «Зміцніла готовність до громадянської активності завдяки живому прикладові служіння людям у потребі, а також зусилля задля загального блага, які демонструють Церкви, а зокрема організації Карітасу», – відзначив він.

Кардинал Маркс зазначив, що цьогорічний Синод Єпископів УГКЦ присвячений передовсім душпастирству в парафіях і новим викликам, в яких воно здійснюється і які повинно подолати. «До цього належить, – вважає він, – поряд із проповіддю нашої віри, необхідність бути близько до людей, підтримувати їх у боротьбі з ворогом, допомагати долати злидні та потішати засмучених. В атмосфері загрози життю, болю за загиблими рідними і в атмосфері війни Церквам слід протистояти спокусам поляризації через пошуки і зміцнення того, що нас, закорінених у вірі в Ісуса Христа, єднає. Саме тому, окрім душпастирського та соціального служіння, дуже важливо для майбутнього є участь Церков в освітній сфері».

Президент Німецької Єпископської Конференції запевнив, що католики в Німеччині хочуть і надалі підтримувати українські Церкви на цьому шляху. Це стосується гуманітарної допомоги для багатьох потребуючих за посередництвом осередків Карітасу, а також підтримки Церков через проектну діяльність фонду «Реновабіс» у душпастирській, соціальній та освітній ділянках.

Немає коментарів:

Дописати коментар