Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 2 вересня 2015 р.

02.09.2015р. Б. / Президент Конференції Католицьких Єпископів Англії та Уельсу запевнив українців у своїй підтримці

Кардинал Вінсент Нікольс, Архиєпископ Вестмінстера, Президент Конференції Католицьких Єпископів Англії та Уельсу, надіслав привітального листа на ім’я Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви з нагоди Синоду Єпископів УГКЦ, який відбувається в Івано-Франківську.

Автор листа відзначив, що вони в Єпископській Конференції Англії та Уельсу «благословенні присутністю і дружбою» нашого владики Гліба (Лончини), Єпарха Лондона. «Навіть більше, торік Його Преосвященство служив Божественну Літургію для нас на нашому пленарному зібранні. Цього літа Найсвятіші Тайни в урочистій процесії вулицями Лондона зупинилися в українській катедрі Пресвятої родини і ми втішалися присутністю багатьох вірних української спільноти», – пише кардинал Вінсент Нікольс.

«Ці благословення, – зазначив він, – мають важливе значення в контексті складної політичної ситуації, в якій перебуває Українська Церква в себе вдома. Недавні події, які шокували світ і надалі залишаються нерозв’язаними, зачіпають усіх в Україні і в Церкві. Справді, ви переживаєте різні випробовування в любові! Страждання багатьох, які були виселені зі своїх домів чи залишилися без їжі і притулку, та біль тих, що втратили рідних внаслідок боротьби, є образою гідності людини».

«Існує багато викликів для вашої Церкви, Ваше Блаженство, але знаю, що разом ви виконаєте місію примирення й миру з вірою і мужністю», – наголосив Президент Єпископської Конференції Англії та Уельсу.

Немає коментарів:

Дописати коментар