Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 19 лютого 2015 р.

19.02.2015р. Б. / Терористи захопили у полон капелана

Капелан Ігор Петренко. Фото День
На блокпосту так званої ДНР у селища Оленівка 14 лютого терористи побили і схопили у полон капелана української армії о. Ігоря Петренка та його друга Вадима Перепада.

Херсонський волонтер отець Ігор Петренко (УПЦ КП) разом ще з одним волонтером Вадимом днями везли допомогу в АТО. В суботу о. Ігор виїхав з Херсона до українських військових, але помилково проїхав потрібний поворот і потрапив на блокпост бойовиків. Там його машину «Рено Кенгу» жовтого кольору на блокпосту бойовиків помітив місцевий житель. 

«У цей час якраз на БП для перевірки документів зупинили одного місцевого жителя. Він розповів, як став мимовільним очевидцем того, як на БП біля Оленівки стоїть жовтий «Рено Кенгу» і «ополченці» сильно б'ють обох чоловіків. Один з них блондин з хвостиком у військовій куртці. І ще додав, що ті, хто схопили їх, стріляли вгору і під ноги їм, більше він нічого не бачив», – повідомляють активісти. 

Останній раз капелан виходив на зв'язок о 12.20, коли сказав дружині, що під'їхав до якогось блокпосту. 

Активісти не повідомляли про зникнення священика Ігоря Петренка, сподіваючись знайти його самостійно, проте це не дало результату. У списках полонених, убитих або тих, хто перебуває у лікарнях на території ДНР, капелан не значиться. 

На сьогоднішній день, за словами волонтерів, місцева влада не бере активної участі в пошуку.

Сьогодні у Стретенському Соборі відбувся молебень за полоненого капелана.  

За матеріалами: РІСУ
Фото: День  

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар