Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 3 лютого 2015 р.

03.02.2015р. Б. / Владика Венедикт: «Бог готовий нам допомогти, лиш би ми до Нього прийшли»

Про це сказав Преосвященний владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії, під час пастирського візиту 1 лютого до храму Вознесіння ГНІХ (м. Львів, вул. Старовознесенська, 23).

Владика звершив Архиєрейську Божественну Літургію та виголосив проповідь.

«Гріх віддаляє від господа Бога. Робить твердошкірим», - зауважив єпископ у своєму слові на Неділю про митаря і фарисея.

За словами проповідника, треба спробувати ставати "спеціалістом" щодо себе, а не тільки для інших людей, їхніх гріхів. «Маємо знайти час для себе, щоб усвідомити свої гріхи, стан своєї душі», - сказав владика Венедикт.

Архиєрей наголосив: «Бог готовий нам допомогти, лиш би ми до Нього прийшли».

Після Божественної Літургії о. Леонід Костко, адміністратор храму, подякував єпископові за пастирські відвідини. Відтак владика Венедикт уділив усім благословення та ознайомився докладно із життям парафії.

Немає коментарів:

Дописати коментар