Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 4 лютого 2015 р.

04.02.2015р. Б. / Глава УПЦ КП проситиме владу США озброїти Україну

Предстоятель УПЦ КП Патріарх Філарет під час зустрічей із представниками американської влади говоритиме про роль США як гаранта миру в Україні за Будапештським меморандумом, а також про допомогу з боку Америки, в тому числі зброєю. Про це він сказав під час прес-конференції в посольстві України в Вашингтоні, передає УНН.

«Ми з Владикою Єпіфанієм приїхали на молитовний сніданок, який щорічно проводить президент США, для того, аби помолитися разом за мир та спокій у світі, а, з іншого боку, поспілкуватися та нагадати, що ми просимо Сполучені Штати до кінця виконати зобов'язання гаранта, тобто допомогти Україні захистити свою територію», – зазначив Патріарх.

Він нагадав, що Україна свого часу довела миролюбність, коли в 1994 році віддала весь потенціал ядерної зброї, який був третім за обсягами у світі. Тоді був підписаний Будапештський меморандум, і гарантами виступили США, Британія та Росія.

«Якщо Будапештський меморандум не буде дотриманий, довіра до міжнародних договорів у світі буде втраченою»,–  зауважив Патріарх.

Він водночас підтвердив, що говоритиме про необхідність надання українському війську сучасних видів оборонної зброї.

«Ми можемо і самі випускати озброєння, але зараз ми просимо допомогти нам захистити свою територіальну цілісність», -– зауважив він.

Патріарх Філарет закликав діаспору підтримати Україну коштами та гуманітарною допомогою населенню, яке страждає від агресії на Донбасі, а також молитвами за мир та спокій в Українській державі.

Нагадаємо, візит Патріарха до США триватиме до 6 лютого.

Немає коментарів:

Дописати коментар